
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Ταλάντωση, Χρονοδιακόπτης, Τηλεκοντρόλ, Καθαριστής αέρα, Φωτισμός, Ιονισμός |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας - πύργος |
| Υλικό | ABS |
| Εξουσία | 65 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Χρονόμετρο διάρκειας | 12 h |
| Βάση φόρμας | Στρογγυλή |
| Υψος | 104.5 cm |
| Πλάτος | 25 cm |
| Μήκος | 25 cm |
| Βάρος | 5 Kg |
| Ικανότητα υγρών | 2 l |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Εγγύηση | 24 μήνες |