
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Oscilaţie, Temporizator, la distanta, Purificator de aer, Iluminat, Ionizare |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Ventilatoare turn |
| Material | ABS |
| Putere | 65 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Durata timer | 12 h |
| Forma baza | Rundă |
| Inaltime | 104.5 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Greutate | 5 Kg |
| Capacitate lichid | 2 l |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Garanție | 24 luni |