- -15,34 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Вентилатори |
|
| Цвят | Сив |
| Функции | Осцилация |
| Употреба | Интериор |
| Тип вентилатор | Настолен вентилатор |
| Материал | Метал |
| Мощност | 50 W |
| Ниво на шум | 53 dB |
| Степен скорости | 3 |
| Захранване | Мрежово |
| Материал перка | Алуминий |
| Форма основа | Кръг |
| Височина | 55 cm |
| Ширина | 40 cm |
| Дължина | 28 cm |
| Дължина на кабела | 1.4 m |
| Тегло | 3 Kg |
| Предназначен за | Дом |
| Състояние | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |