- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειτουργίες | Ταλάντωση |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Επιτραπέζιος ανεμιστήρας |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Εξουσία | 50 W |
| Επίπεδο θορύβου | 53 dB |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Υλικό πτερυγίων | Αλουμίνιο |
| Βάση φόρμας | Κύκλος |
| Υψος | 55 cm |
| Πλάτος | 40 cm |
| Μήκος | 28 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.4 m |
| Βάρος | 3 Kg |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Κατάσταση | Нов |
| Εγγύηση | 24 μήνες |