- -15,34 €
- Stoc epuizat

- Putere: 50 W
- Dimensiuni: Înălțime 55 cm, Lățime la bază 23 cm, Lățime 40 cm, Lungime 28 cm
- Bază solidă
- Picioare antiderapante
- Oscilație de 90°
- Reglare înclinare
- Construcție metalică
- 4 aripioare din aluminiu
- Grilă metalică de siguranță
- Alimentare: 220 - 240 V - 50 Hz
- Lungimea cablului de alimentare: 1,4 m
- Culoare: Argintiu/inox
- Greutate: 3 Kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Gri |
| Functii | Oscilaţie |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Fan Desktop |
| Material | Metal |
| Putere | 50 W |
| Nivel zgomot | 53 dB |
| Trepte de viteza | 3 |
| Tip alimentare | Reţea |
| Material elice | Aluminiu |
| Forma baza | Cerc |
| Inaltime | 55 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 28 cm |
| Lungime cablu | 1.4 m |
| Greutate | 3 Kg |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Condiție | Nou |
| Garanție | 24 luni |