- -15,34 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Вентилатори |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Регулиране на посоката |
| Употреба | Интериор |
| Тип вентилатор | Вентилатор за под |
| Материал | Стомана |
| Мощност | 100 W |
| Степен скорости | 3 |
| Материал перка | Алуминий |
| Височина | 58 cm |
| Ширина | 55.5 cm |
| Дължина | 21 cm |
| Диаметър на перка | 45 cm |
| Предназначен за | Дом |
| Гаранция | 24 месеца |