- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ρύθμιση κατεύθυνσης |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας δαπέδου |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Εξουσία | 100 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Υλικό πτερυγίων | Αλουμίνιο |
| Υψος | 58 cm |
| Πλάτος | 55.5 cm |
| Μήκος | 21 cm |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 45 cm |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Εγγύηση | 24 μήνες |