- -15,34 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Ajustarea direcției |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Ventilatoare de podea |
| Material | Oţel |
| Putere | 100 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Material elice | Aluminiu |
| Inaltime | 58 cm |
| Latime | 55.5 cm |
| Lungime | 21 cm |
| Diametru elice | 45 cm |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Garanție | 24 luni |