- -7,67 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Вентилатори |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Регулиране на посоката, Осветление |
| Употреба | Интериор, Пътувания |
| Тип вентилатор | Вентилатор със стойка |
| Материал | Пластмаса |
| Мощност | 5 W |
| Степен скорости | 5 |
| Височина | 25 cm |
| Ширина | 18 cm |
| Дължина | 10.5 cm |
| Предназначен за | Дом |
| Гаранция | 24 месеца |