- -7,67 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Ajustarea direcției, Iluminat |
| Utilizare | Interior, Călătorii |
| Tip ventilator | Ventilatoare cu picior |
| Material | Plastic |
| Putere | 5 W |
| Trepte de viteza | 5 |
| Inaltime | 25 cm |
| Latime | 18 cm |
| Lungime | 10.5 cm |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Garanție | 24 luni |