- -7,67 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Ρύθμιση κατεύθυνσης, Φωτισμός |
| Χρήση | Εσωτερικό, Пътувания |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας με βάση |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Εξουσία | 5 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 5 |
| Υψος | 25 cm |
| Πλάτος | 18 cm |
| Μήκος | 10.5 cm |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Εγγύηση | 24 μήνες |