
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Вентилатори |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Осцилация, Таймер, Дистанционно, Овлажняване, С вода, Колела |
| Употреба | Интериор |
| Тип вентилатор | Охладител за въздух |
| Материал | Пластмаса |
| Мощност | 2000 W |
| Степен скорости | 3 |
| Форма основа | Правоъгълна |
| Височина | 57 cm |
| Ширина | 24.5 cm |
| Дължина | 30 cm |
| Предназначен за | Дом |
| Гаранция | 24 месеца |