
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Oscilaţie, Temporizator, la distanta, Umiditate, Cu apă, Roți |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Racitoare de aer |
| Material | Plastic |
| Putere | 2000 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Forma baza | Dreptunghiular |
| Inaltime | 57 cm |
| Latime | 24.5 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Garanție | 24 месеца |