
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Ταλάντωση, Χρονοδιακόπτης, Τηλεκοντρόλ, Ύγρανση , Με νερό, Τροχοί |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Aircooler |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Εξουσία | 2000 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Βάση φόρμας | Ορθογώνιο |
| Υψος | 57 cm |
| Πλάτος | 24.5 cm |
| Μήκος | 30 cm |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Εγγύηση | 24 месеца |