- -2,28 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Вентилатори |
|
| Цвят | Бял |
| Употреба | Интериор, Екстериор, Пътувания |
| Тип вентилатор | Ръчен вентилатор |
| Материал | Пластмаса |
| Захранване | USB |
| Височина | 4 cm |
| Ширина | 3.3 cm |
| Дължина | 12 cm |
| Предназначен за | Дом |
| Състояние | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |