- -2,28 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Изключително подходящ продукт за подръци или рекламен материал!
3 в 1 - Вентилатор, фенерче и преносима батерия!
Цвят - бял
Размер - 40*33*120 мм
Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρήση | Εσωτερικό, Εξωτερικό, Пътувания |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ръчен вентилатор |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | USB |
| Υψος | 4 cm |
| Πλάτος | 3.3 cm |
| Μήκος | 12 cm |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Κατάσταση | Нов |
| Εγγύηση | 24 μήνες |