- -2,28 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Produs foarte potrivit pentru handouts sau materiale promoționale!
- Ventilator cu lanternă și baterie
- Dimensiune: 4 x 3,3 x 12 cm
- Culoare: alb
Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Alb |
| Utilizare | Interior, Exterior, Călătorii |
| Tip ventilator | Ventilatoare USB |
| Material | Plastic |
| Tip alimentare | USB |
| Inaltime | 4 cm |
| Latime | 3.3 cm |
| Lungime | 12 cm |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Condiție | Nou |
| Garanție | 24 luni |