- -1,23 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Вентилатори |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Транспортна дръжка |
| Употреба | Пътувания |
| Тип вентилатор | Ръчен вентилатор |
| Материал | Пластмаса |
| Ниво на шум | 46.2 dB |
| Степен скорости | 1 |
| Материал перка | Пластмаса |
| Височина | 17.3 cm |
| Ширина | 8.6 cm |
| Дължина | 3.3 cm |
| Диаметър на перка | 6.5 cm |
| Предназначен за | Дом |
| Гаранция | 24 месеца |