- -1,23 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Λαβή μεταφοράς |
| Χρήση | Пътувания |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ръчен вентилатор |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Επίπεδο θορύβου | 46.2 dB |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Υλικό πτερυγίων | Πλαστικό |
| Υψος | 17.3 cm |
| Πλάτος | 8.6 cm |
| Μήκος | 3.3 cm |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 6.5 cm |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Εγγύηση | 24 μήνες |