- -1,23 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Mâner de transport |
| Utilizare | Călătorii |
| Tip ventilator | Ventilatoare USB |
| Material | Plastic |
| Nivel zgomot | 46.2 dB |
| Trepte de viteza | 1 |
| Material elice | Plastic |
| Inaltime | 17.3 cm |
| Latime | 8.6 cm |
| Lungime | 3.3 cm |
| Diametru elice | 6.5 cm |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Garanție | 24 luni |