- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Вентилатори |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Таймер, Дистанционно, Овлажняване, Защита против прегряване, С вода |
| Употреба | Интериор |
| Тип вентилатор | Охладител за въздух, Вентилатор - кула |
| Материал | Пластмаса |
| Мощност | 75 W |
| Степен скорости | 3 |
| Времетраене таймер | 12 h |
| Захранване | Мрежово |
| Форма основа | Кръгла |
| Височина | 105 cm |
| Ширина | 18 cm |
| Дължина | 19 cm |
| Капацитет течност | 3 l |
| Предназначен за | Дом |
| Състояние | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| ЕЕО ТАКСА | 4 |