- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Τηλεκοντρόλ, Ύγρανση , Προστασία από υπερθέρμανση, Με νερό |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Aircooler, Ανεμιστήρας - πύργος |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Εξουσία | 75 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Χρονόμετρο διάρκειας | 12 h |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Βάση φόρμας | Στρογγυλή |
| Υψος | 105 cm |
| Πλάτος | 18 cm |
| Μήκος | 19 cm |
| Ικανότητα υγρών | 3 l |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Κατάσταση | Нов |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| ЕЕО ТАКСА | 4 |