- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Temporizator, la distanta, Umiditate, Protecție împotriva supraîncălzirii, Cu apă |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Racitoare de aer, Ventilatoare turn |
| Material | Plastic |
| Putere | 75 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Durata timer | 12 h |
| Tip alimentare | Reţea |
| Forma baza | Rundă |
| Inaltime | 105 cm |
| Latime | 18 cm |
| Lungime | 19 cm |
| Capacitate lichid | 3 l |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Condiție | Nou |
| Garanție | 24 luni |
| ЕЕО ТАКСА | 4 |