- -11,25 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Вентилатори |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Осцилация, Дистанционно |
| Употреба | Интериор |
| Тип вентилатор | Вентилатор за под |
| Ниво на шум | 51 dB |
| Степен скорости | 3 |
| Височина | 79 cm |
| Ширина | 14.5 cm |
| Дължина | 14 cm |
| Предназначен за | Дом |