- -11,25 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Ταλάντωση, Τηλεκοντρόλ |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας δαπέδου |
| Επίπεδο θορύβου | 51 dB |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Υψος | 79 cm |
| Πλάτος | 14.5 cm |
| Μήκος | 14 cm |
| Προορίζεται για | Σπίτι |