- -11,25 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Oscilaţie, la distanta |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Ventilatoare de podea |
| Nivel zgomot | 51 dB |
| Trepte de viteza | 3 |
| Inaltime | 79 cm |
| Latime | 14.5 cm |
| Lungime | 14 cm |
| Utilizat pentru | Acasă |