- -35,79 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Вентилатори |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Осцилация, Таймер, Дистанционно, Йонизация, Aроматизатор |
| Употреба | Интериор |
| Тип вентилатор | Вентилатор за под |
| Материал | ABS |
| Мощност | 60 W |
| Ниво на шум | 50 dB |
| Степен скорости | 3 |
| Височина | 102 cm |
| Ширина | 26 cm |
| Дължина | 26 cm |
| Предназначен за | Дом |
| Гаранция | 36 месеца |