- -35,79 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Ταλάντωση, Χρονοδιακόπτης, Τηλεκοντρόλ, Ιονισμός, Αρωματοποιητής |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας δαπέδου |
| Υλικό | ABS |
| Εξουσία | 60 W |
| Επίπεδο θορύβου | 50 dB |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Υψος | 102 cm |
| Πλάτος | 26 cm |
| Μήκος | 26 cm |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Εγγύηση | 36 μήνες |