- -35,79 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Oscilaţie, Temporizator, la distanta, Ionizare, Aromatizator |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Ventilatoare de podea |
| Material | ABS |
| Putere | 60 W |
| Nivel zgomot | 50 dB |
| Trepte de viteza | 3 |
| Inaltime | 102 cm |
| Latime | 26 cm |
| Lungime | 26 cm |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Garanție | 36 luni |