- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Вентилатори |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Осцилация, Таймер, Дистанционно, Защита против прегряване, Тъч срийн, Транспортна дръжка, Sleep mode |
| Употреба | Интериор |
| Тип вентилатор | Охладител за въздух |
| Материал | ABS |
| Мощност | 120 W |
| Ниво на шум | 59.4 dB |
| Времетраене таймер | 8 h |
| Захранване | Мрежово |
| Форма основа | Правоъгълна |
| Височина | 62.5 cm |
| Ширина | 25.5 cm |
| Дължина | 18.6 cm |