- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Oscilaţie, Temporizator, la distanta, Protecție împotriva supraîncălzirii, Ţese, Mâner de transport, Sleep mode |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Racitoare de aer |
| Material | ABS |
| Putere | 120 W |
| Nivel zgomot | 59.4 dB |
| Durata timer | 8 h |
| Tip alimentare | Reţea |
| Forma baza | Dreptunghiular |
| Inaltime | 62.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 18.6 cm |