- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Ταλάντωση, Χρονοδιακόπτης, Τηλεκοντρόλ, Προστασία από υπερθέρμανση, Οθόνη αφής, Λαβή μεταφοράς, Sleep mode |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Aircooler |
| Υλικό | ABS |
| Εξουσία | 120 W |
| Επίπεδο θορύβου | 59.4 dB |
| Χρονόμετρο διάρκειας | 8 h |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Βάση φόρμας | Ορθογώνιο |
| Υψος | 62.5 cm |
| Πλάτος | 25.5 cm |
| Μήκος | 18.6 cm |