- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Вентилатори |
|
| Цвят | Сребрист |
| Функции | Защита против прегряване |
| Употреба | Интериор |
| Тип вентилатор | Вентилатор за под |
| Материал | Хром |
| Мощност | 200 W |
| Степен скорости | 3 |
| Захранване | Мрежово |
| Материал перка | Алуминий |
| Форма основа | Правоъгълна |
| Височина | 55.5 cm |
| Ширина | 55.3 cm |
| Дължина | 19.5 cm |
| Тегло | 5 Kg |
| Предназначен за | Дом |