- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας δαπέδου |
| Υλικό | Χρώμιο |
| Εξουσία | 200 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Υλικό πτερυγίων | Αλουμίνιο |
| Βάση φόρμας | Ορθογώνιο |
| Υψος | 55.5 cm |
| Πλάτος | 55.3 cm |
| Μήκος | 19.5 cm |
| Βάρος | 5 Kg |
| Προορίζεται για | Σπίτι |