- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Argint |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Ventilatoare de podea |
| Material | Crom |
| Putere | 200 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Tip alimentare | Reţea |
| Material elice | Aluminiu |
| Forma baza | Dreptunghiular |
| Inaltime | 55.5 cm |
| Latime | 55.3 cm |
| Lungime | 19.5 cm |
| Greutate | 5 Kg |
| Utilizat pentru | Acasă |