- -35,79 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Вентилатори |
|
| Цвят | Сребрист |
| Функции | Регулиране на посоката, Защита против прегряване |
| Употреба | Интериор |
| Тип вентилатор | Вентилатор за под |
| Материал | Алуминий, Инокс |
| Мощност | 110 W |
| Степен скорости | 3 |
| Захранване | Мрежово |
| Материал перка | Алуминий |
| Височина | 50 cm |
| Ширина | 50 cm |
| Тегло | 3 Kg |
| Диаметър на перка | 45 cm |
| Предназначен за | Дом |