- -35,79 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Λειτουργίες | Ρύθμιση κατεύθυνσης, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας δαπέδου |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Inox |
| Εξουσία | 110 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Υλικό πτερυγίων | Αλουμίνιο |
| Υψος | 50 cm |
| Πλάτος | 50 cm |
| Βάρος | 3 Kg |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 45 cm |
| Προορίζεται για | Σπίτι |