- -35,79 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Argint |
| Functii | Ajustarea direcției, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Ventilatoare de podea |
| Material | Aluminiu, Inox |
| Putere | 110 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Tip alimentare | Reţea |
| Material elice | Aluminiu |
| Inaltime | 50 cm |
| Latime | 50 cm |
| Greutate | 3 Kg |
| Diametru elice | 45 cm |
| Utilizat pentru | Acasă |