- -20,45 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 20 cm |
| Ширина | 51 cm |
| Дължина | 10 cm |
| Функции | Защита от прегряване, Таймер, Термостат |
| Дизайн | За стена |
| Нива на мощност | 2 |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Използване за | Интериор |
| Препоръчителна площ на помещение | 15 м² |
| Гаранция | 24 месеца |