- -20,45 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 20 cm |
| Latime | 51 cm |
| Lungime | 10 cm |
| Functii | Protecția împotriva supraîncălzirii, Temporizator, Termostat |
| Design | Pentru un zid |
| Trepte putere | 2 |
| Tensiune alimentare | 220 V, 240 V |
| Putere maxima | 2000 W |
| Destinat pentru | Interior |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 15 m² |
| Garanție | 24 luni |