- -20,45 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 20 cm |
| Πλάτος | 51 cm |
| Μήκος | 10 cm |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Χρονοδιακόπτης, Θερμοστάτης |
| Σχέδιο | Για τοίχο |
| Επίπεδα ισχύος | 2 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Μέγιστη ισχύς | 2000 W |
| Χρησιμοποιήστε για | Εσωτερικό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 15 m² |
| Εγγύηση | 24 μήνες |