- -15,34 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 33 cm |
| Ширина | 23 cm |
| Дължина | 17 cm |
| Тегло | 1.7 Kg |
| Функции | Бутон On/Off, Защита от прегряване, Таймер |
| Нива на мощност | 3 |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Максимална мощност | 1500 W |
| Използване за | Интериор |
| Препоръчителна площ на помещение | 15 м² |
| Гаранция | 24 месеца |