- -15,34 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 33 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 17 cm |
| Greutate | 1.7 Kg |
| Functii | Buton On/Off, Protecția împotriva supraîncălzirii, Temporizator |
| Trepte putere | 3 |
| Tensiune alimentare | 220 V, 240 V |
| Putere maxima | 1500 W |
| Destinat pentru | Interior |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 15 m² |
| Garanție | 24 luni |