- -15,34 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 33 cm |
| Πλάτος | 23 cm |
| Μήκος | 17 cm |
| Βάρος | 1.7 Kg |
| Λειτουργίες | Κουμπί On/Off, Προστασία από υπερθέρμανση, Χρονοδιακόπτης |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Μέγιστη ισχύς | 1500 W |
| Χρησιμοποιήστε για | Εσωτερικό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 15 m² |
| Εγγύηση | 24 μήνες |