- -71,58 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 60 cm |
| Ширина | 34 cm |
| Дължина | 23 cm |
| Тегло | 1.8 Kg |
| Функции | TouchScreen Control, Защита от преобръщане, Защита против прегряване, Таймер, Температурни настройки |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Използване за | Интериор |
| Гаранция | 24 месеца |