- -71,58 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 60 cm |
| Latime | 34 cm |
| Lungime | 23 cm |
| Greutate | 1.8 Kg |
| Functii | TouchScreen Control, Protecție prin răsturnare, Protecție împotriva supraîncălzirii, Temporizator, Setări de temperatură |
| Tensiune alimentare | 220 V, 240 V |
| Putere maxima | 2000 W |
| Destinat pentru | Interior |
| Garanție | 24 luni |