- -71,58 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 60 cm |
| Πλάτος | 34 cm |
| Μήκος | 23 cm |
| Βάρος | 1.8 Kg |
| Λειτουργίες | TouchScreen Control, Προστασία ανατροπής, Προστασία από υπερθέρμανση, Χρονοδιακόπτης, Ρυθμίσεις θερμοκρασίας |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Μέγιστη ισχύς | 2000 W |
| Χρησιμοποιήστε για | Εσωτερικό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |