- -17,90 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 64 cm |
| Ширина | 22 cm |
| Дължина | 20 cm |
| Функции | LCD дисплей, LED светлина, Touch Control, Автоматично насочване на въздуха, Вентилатор, Дистанционно управление, Електронен терморегулатор, Керамичен нагревател, Отопление, Регулируем термостат, Таймер 8h, Цифров термостат |
| Нива на мощност | 2 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Използване за | Интериор |
| Препоръчителна площ на помещение | 15 м² |
| Гаранция | 24 месеца |