- -17,90 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 64 cm |
| Πλάτος | 22 cm |
| Μήκος | 20 cm |
| Λειτουργίες | οθόνη LCD, Φως LED, Touch Control, Автоматично насочване на въздуха, Ανεμιστήρας, Τηλεχειριστήριο, Ηλεκτρονικός θερμοστάτης, Керамичен нагревател, Θέρμανση, Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης, Таймер 8h, Цифров термостат |
| Επίπεδα ισχύος | 2 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Μέγιστη ισχύς | 2000 W |
| Χρησιμοποιήστε για | Εσωτερικό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 15 m² |
| Εγγύηση | 24 μήνες |