- -17,90 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 64 cm |
| Latime | 22 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Functii | LCD, Iluminare LED, Touch Control, Vizează automat aerul, Ventilator, Telecomandă, Termoregulator electronic, Încălzitor ceramic, Incalzi, Termostat reglabil, Таймер 8h, Termostat digital |
| Trepte putere | 2 |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Putere maxima | 2000 W |
| Destinat pentru | Interior |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 15 m² |
| Garanție | 24 luni |